Wil jij graag een kleur van dit product die wij nog niet aanbieden?
Laat het ons alsjeblieft weten, want bij genoeg aanvragen gaan we deze in productie nemen en kun jij je favo kleur shoppen.
Deze mooie double breasted jas is gemaakt van een stevige stof en is erg leuk om zowel open als dicht te dragen! Hij heeft een brede kraag en lange mouwen. De jas heeft drie knopen aan beide kanten waarmee je de jas kunt sluiten. Aan het uiteinde van de mouwen zitten kleine riempjes met gespen en boven op de schouders zit een riempje met een knoop, deze kan niet los. In de taille zit aan elke zijde een lusje waar je de meegeleverde tailleband doorheen kan halen. Deze band kun je op verschillende manieren rond je taille knopen/strikken. De jas is voorzien van een voering, heeft twee steekzakken en valt tot net over de knie.
Bekijk hier alle voorjaarsjassen
Laat het ons alsjeblieft weten, want bij genoeg aanvragen gaan we deze in productie nemen en kun jij je favo kleur shoppen.